Podpora pro domácnosti

Čeština

X

Select your language:

Aktivace AVG Secure VPN na Macu

Platí pro

Produkty:

 • AVG Secure VPN 1.x pro Mac

Operační systémy:

 • Apple macOS 10.15.x (Catalina)
 • Apple macOS 10.14.x (Mojave)
 • Apple macOS 10.13.x (High Sierra)
 • Apple macOS 10.12.x (Sierra)
 • Apple Mac OS X 10.11.x (El Capitan)
 • Apple Mac OS X 10.10.x (Yosemite)

Když si zakoupíte předplatné AVG Secure VPN pro více zařízení, můžete používat AVG Secure VPN na Macu, iOS, WindowsAndroidu. Pokud jste si zakoupili alternativní balíček předplatného nebo předplatné produktu AVG Secure VPN pro Mac pro jedno zařízení, AVG Secure VPN možná smíte aktivovat jen v systému macOS. V e-mailu s potvrzením objednávky nebo na účtu AVG si zkontrolujte, které předplatné jste zakoupili a na kterých zařízeních jej můžete aktivovat.

Tento článek obsahuje pokyny, jak aktivovat AVG Secure VPN na Macu. Chcete-li své předplatné aktivovat na dalším zařízení, řiďte se pokyny v příslušném článku níže:

POZNÁMKA: Než produkt podle pokynů v tomto článku aktivujete, je nutné si na Mac nainstalovat nejnovější verzi programu AVG Secure VPN. Podrobné pokyny se dozvíte v následujícím článku:

Když si zakoupíte AVG Secure VPN pro Mac, produkt by se měl aktivovat automaticky. V některých případech může být třeba aktivovat AVG Secure VPN ručně pomocí platného aktivačního kódu (někdy také kódu předplatného nebo kódu poukazu).

Aktivace AVG Secure VPN na Macu

Aktivační kód můžete v závislosti na způsobu nákupu najít na různých místech. Například v e-mailu s potvrzením objednávky, na aktivační kartě nebo v jiném produktu AVG. Pokyny, jak aktivační kód najít, naleznete v následujícím článku:

Aktivace AVG Secure VPN na zařízení se systémem Apple macOS:

 1. Otevřete uživatelské rozhraní Secure VPN jedním z následujících způsobů:
  • Na panelu nabídek klikněte na ikonu AVG Secure VPN a ze zobrazené nabídky vyberte možnost Otevřít AVG Secure VPN.
  • Na panelu nabídek klikněte na možnost Přejít, vyberte možnost Aplikace a potom dvakrát klikněte na ikonu AVG Secure VPN.
 2. V pravém horním rohu obrazovky klikněte na tlačítko Přihlásit se.
 3. Vyberte možnost Zadejte platný aktivační kód.
 4. Aktivační kód zadejte nebo vložte do textového pole a poté klikněte na tlačítko Aktivovat.

Předplatné AVG Secure VPN máte aktivované.

Další doporučení

Chcete-li předplatné přenést do jiného Macu, nejprve AVG Secure VPN odinstalujte ve stávajícím Macu a teprve poté zakoupené předplatné aktivujte v dalším Macu. Pokyny k přeinstalování najdete v následujících článcích:

POZNÁMKA: AVG Secure VPN pro více zařízení lze aktivovat na 5 různých zařízeních současně, takže je předplatné třeba přenášet jen v případě, že tento limit překročíte.

Řešení problémů s aktivací

V některých případech může k synchronizaci předplatného dojít později, nejpozději však 24 hodin po nákupu. Pokud se předplatné během této doby neaktivuje, řiďte se pokyny v následujícím článku:

Pomohl vám tento článek?

Kontakty