Režim Nerušit – časté dotazy | AVG

Podpora pro domácnosti

Režim Nerušit – časté dotazy

K čemu slouží Režim Nerušit?

Režim Nerušit je nová funkce nejnovější verze programů AVG Internet SecurityAVG AntiVirus Free, která vylepšuje předchozí funkci Herní režim. Režim Nerušit blokuje zbytečná oznámení, když máte prakticky jakoukoli aplikaci otevřenou na celou obrazovku.

Jak Režim Nerušit funguje?

Když nějakou aplikaci otevřete na celou obrazovku, Režim Nerušit ji automaticky zjistí a přidá na svůj seznam aplikací. Když spustíte nějakou aplikaci z tohoto seznamu na celou obrazovku, automaticky se aktivuje Režim Nerušit, který blokuje oznámení Windows, AVG i ostatních aplikací. V seznamu aplikací Režimu Nerušit můžete najet myší nad panel požadované aplikace, kliknout na zobrazenou ikonu (tři tečky) a zaškrtnutím pole Maximalizovat výkon udělit dotyčné aplikaci nejvyšší prioritu, aby měla k dispozici maximální výkon počítače.

Jak mohu Režim Nerušit vypnout?

Režim Nerušit je v programech AVG Internet Security a AVG AntiVirus Free ve výchozím stavu zapnutý. Automatické spouštění Režimu Nerušit lze vypnout pro konkrétní aplikace:

  1. Otevřete AVG a zvolte možnosti NabídkaRežim Nerušit.
  2. U některé z aplikací klepněte na zelený posuvník (Zapnuto). Jeho barva se poté změní na červenou (Vypnuto).

Režim Nerušit je nyní pro danou aplikaci vypnutý a její oznámení se budou zobrazovat, i když je spuštěná na celou obrazovku.

Jak mohu přidat aplikace na seznam Režimu Nerušit?

Když nějakou aplikaci otevřete na celou obrazovku, Režim Nerušit ji automaticky zjistí a přidá na svůj seznam aplikací. Aplikace lze také přidávat ručně. Jak ručně přidat aplikaci na seznam:

  1. Otevřete AVG a zvolte možnosti NabídkaRežim Nerušit.
  2. Klikněte na možnost Přidat aplikaci a vyberte aplikaci ze seznamu. Pokud požadovaná aplikace na seznamu není, klikněte na možnost Vybrat cestu k aplikaci, přejděte do umístění aplikace a klikněte na tlačítko Otevřít.

Aplikace se přidá na seznam Režimu Nerušit.

Když umístíte ukazatel myši nad panel některé z aplikací na seznamu Režimu Nerušit, kliknete na ikonu (tři tečky) a zaškrtnete pole Maximalizovat výkon, můžete zlepšit fungování dané aplikace.

Funguje Režim Nerušit, jen když je nějaká aplikace otevřená na celou obrazovku?

Ano. Režim Nerušit se automaticky spouští, jen když otevřete nějakou aplikaci na celou obrazovku. Pokud už aplikace je umístěná na seznamu aplikací Režimu Nerušit, režim Nerušit se aktivuje až potom, co danou aplikaci otevřete na celou obrazovku. Když aplikaci otevřete jen v okně, Režim Nerušit se nespustí a budete i dále dostávat oznámení od ostatních aplikací.

Je Režim Nerušit bezplatná funkce?

Ano. Režim Nerušit je bezplatný upgrade Herního režimu a je k dispozici pro nejnovější verze programů AVG AntiVirus FreeAVG Internet Security.

Kde se dozvím víc o používání Režimu Nerušit?

Další informace o používán Režimu Nerušit najdete v následujícím článku:

  • AVG Internet Security 20.x
  • AVG AntiVirus Free 20.x
  • Microsoft Windows 10 Home / Pro / Enterprise / Education – 32/64bitový
  • Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise – 32/64bitový
  • Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise – 32/64bitový
  • Microsoft Windows 7 Home Basic / Home Premium / Professional / Enterprise / Ultimate – Service Pack 1, 32/64bitový

Pomohl vám tento článek?