Podpora pro domácnosti

Aktivace AVG Secure VPN na Macu

Když si koupíte AVG Secure VPN přes jinou aplikaci AVG na svém Macu nebo přes obchod AVG, předplatné se vám automaticky aktivuje na zařízení použitém k nákupu.

Pokud jste si AVG Secure VPN koupili jinou cestou, je třeba aktivovat předplatné ručně dle pokynů v tomto článku. AVG Secure VPN je také třeba aktivovat ručně, když začnete používat předplatné na novém Macu.

Než produkt podle pokynů v tomto článku aktivujete, je nutné na Macu nainstalovat nejnovější verzi programu AVG Secure VPN. Pokyny naleznete v následujícím článku:

Aktivace AVG Secure VPN

 1. AVG Secure VPN můžete otevřít jedním z následujících způsobů:
  • Na panelu nabídek klikněte na ikonu AVG Secure VPN a vyberte možnost Otevřít AVG Secure VPN.
  • Na panelu nabídek klikněte na možnost Přejít, vyberte možnost Aplikace a potom dvakrát klikněte na ikonu AVG Secure VPN.
 2. V pravém horním rohu vyberte možnost Přihlásit se.
 3. V dolní části obrazovky klikněte na možnost Zadejte platný aktivační kód.
 4. Aktivační kód zadejte nebo vložte do textového pole (včetně pomlček) a pak klikněte na možnost Aktivovat.

Předplatné AVG Secure VPN máte aktivované. Chcete-li zobrazit podrobnosti o předplatném, okno AVG Secure VPN musí být aktivní. Na panelu nabídek klikněte na možnosti AVG Secure VPN ▸ Nastavení... a zvolte položku Účet.

Předplatné můžete aktivovat v takovém počtu zařízení, který jste zvolili při nákupu. Chcete-li se dozvědět limit počtu zařízení v rámci svého předplatného, podívejte se do e-mailu s potvrzením objednávky nebo na účet AVG připojený k e-mailové adrese, kterou jste použili při nákupu AVG Secure VPN.

Řešení problémů s aktivací

Pokud budete mít s aktivací nějaké problémy:

 1. Zkontrolujte, zda jste aktivační kód zadali správně (včetně pomlček).
 2. V některých případech může k synchronizaci předplatného dojít později, nejpozději však 24 hodin po nákupu. Pokud se předplatné během této doby neaktivuje, řiďte se pokyny v následujícím článku:

Další doporučení

Chcete-li předplatné přenést do jiného Macu, nejprve AVG Secure VPN odinstalujte ze stávajícího Macu a teprve poté jej nainstalujte a aktivujte v dalším Macu.

Další informace o AVG Secure VPN najdete v následujících článcích:

 • AVG Secure VPN 1.x pro Mac
 • Apple macOS 10.15.x (Catalina)
 • Apple macOS 10.14.x (Mojave)
 • Apple macOS 10.13.x (High Sierra)
 • Apple macOS 10.12.x (Sierra)

Pomohl vám tento článek?