Podpora pro domácnosti

Aktivace programu AVG TuneUp Premium na Macu

Když si koupíte AVG TuneUp Premium přes jinou aplikaci AVG na svém Macu nebo přes obchod AVG, předplatné se vám automaticky aktivuje na zařízení použitém k nákupu.

Pokud jste si AVG TuneUp Premium koupili jinou cestou, je třeba aktivovat předplatné ručně dle pokynů v tomto článku. AVG TuneUp Premium je také třeba aktivovat ručně, když začnete používat předplatné na novém Macu.

Než produkt podle pokynů v tomto článku aktivujete, je nutné na Macu nainstalovat nejnovější verzi programu AVG TuneUp Premium. Pokyny najdete v následujícím článku:

Aktivace programu AVG TuneUp Premium

 1. AVG TuneUp Premium můžete otevřít jedním z následujících způsobů:
  • Na panelu nabídek klikněte na ikonu AVG TuneUp Premium a vyberte možnost Otevřít AVG TuneUp Premium.
  • Na panelu nabídek klikněte na možnost Přejít, vyberte možnost Aplikace a potom dvakrát klikněte na ikonu AVG TuneUp.
 2. Zkontrolujte, zda je okno aplikace aktivní, a poté na levé straně panelu nabídek klikněte na položku AVG TuneUp a vyberte možnost Vložit aktivační kód.
 3. Zadejte platný aktivační kód (včetně pomlček) a klikněte na tlačítko Aktivovat.

Předplatné programu AVG TuneUp Premium máte nyní aktivní. Podrobnosti o předplatném si můžete prohlédnout následovně: Zkontrolujte, zda je aplikace aktivní, a pak na levé straně panelu nabídek klikněte na položky AVG TuneUpNastavení a vyberte možnost Předplatné.

Předplatné můžete aktivovat v takovém počtu zařízení, který jste zvolili při nákupu. Chcete-li se dozvědět limit počtu zařízení v rámci svého předplatného, podívejte se do e-mailu s potvrzením objednávky nebo na účet AVG připojený k e-mailové adrese, kterou jste použili při nákupu produktu AVG TuneUp Premium.

Řešení problémů s aktivací

Pokud budete mít s aktivací nějaké problémy:

 1. Zkontrolujte, zda jste aktivační kód zadali správně (včetně pomlček).
 2. V některých případech může k synchronizaci předplatného dojít později, nejpozději však 24 hodin po nákupu. Pokud se předplatné během této doby neaktivuje, řiďte se pokyny v následujícím článku:

Další doporučení

Chcete-li předplatné přenést do jiného Macu, nejprve AVG TuneUp Premium odinstalujte ze stávajícího Macu a teprve poté jej nainstalujte a aktivujte v dalším Macu.

Další informace o produktu AVG TuneUp Premium najdete v následujících článcích:

 • AVG TuneUp Premium 2.x pro Mac
 • Apple macOS 11.x (Big Sur)
 • Apple macOS 10.15.x (Catalina)
 • Apple macOS 10.14.x (Mojave)
 • Apple macOS 10.13.x (High Sierra)
 • Apple macOS 10.12.x (Sierra)
 • Apple Mac OS X 10.11.x (El Capitan)
 • Apple Mac OS X 10.10.x (Yosemite)

Pomohl vám tento článek?

Kontakty