Podpora pro domácnosti

Instalace aplikace AVG AntiVirus pro Android

AVG AntiVirus pro Android je komplexní bezpečnostní aplikace, která chrání zařízení s Androidem před phishingem, malwarem, spywarem a škodlivými viry, jako jsou trojské koně. Dále nabízí funkci Anti-Theft, jež vám umožňuje najít, sledovat a ovládat na dálku vaše zařízení, když je ztratíte nebo vám je někdo ukradne.

AVG AntiVirus je k dispozici v bezplatné i placené verzi. Tento článek obsahuje pokyny k instalaci bezplatné verze aplikace a k volitelnému upgradu na AVG AntiVirus PRO.

Instalace aplikace AVG AntiVirus

  1. Na zařízení s Androidem klepnutím na tlačítko níže otevřete stránku produktu AVG AntiVirus v Obchodě Google Play. Přejít do Obchodu Google Play
  2. Aplikaci si stáhněte a nainstalujte klepnutím na tlačítko Nainstalovat. Po dokončení instalace klepnutím na tlačítko Otevřít otevřete AVG AntiVirus.
  3. Klepněte na tlačítko Začít a počkejte, až AVG dokončí jednorázový prvotní test zařízení.
  4. Chcete-li dále používat bezplatnou verzi aplikace AVG AntiVirus pro Android, klepněte na možnost Základní verze. Případně klepněte na tlačítko Upgradovat a kupte si předplatné aplikace AVG AntiVirus.

AVG AntiVirus máte na zařízení s Androidem nainstalovaný.

Upgrade na AVG AntiVirus PRO

Předplatné produktu AVG AntiVirus PRO si můžete zakoupit klepnutím na možnost Upgrade v pravém horním rohu hlavní obrazovky aplikace. Nákup přes Obchod Google Play dokončete dle pokynů na obrazovce.

Zakoupené předplatné se aktivuje automaticky. Pokud jste si AVG AntiVirus PRO zakoupili jinou cestou, může být třeba předplatné aktivovat ručně. Podrobné pokyny k aktivaci najdete v následujícím článku:

Řešení problémů

Pokud máte problémy s instalací, zkontrolujte, zda vaše zařízení s Androidem splňuje minimální systémové požadavky.

  • Google Android 5.0 (Lollipop, API 21) a vyšší
  • Připojení k internetu (ke stahování, aktivaci a kontrolám aktualizací aplikace)

Pokud problém přetrvá, kontaktujte podporu AVG.

Další doporučení

Další informace o funkcích aplikace AVG AntiVirus najdete v následujícím článku:

  • AVG AntiVirus 6.x pro Android
  • Google Android 5.0 (Lollipop, API 21) a vyšší

Pomohl vám tento článek?

Kontakty