Jak nakoupit produkty v e-shopu AVG | AVG

Podpora pro domácnosti

Jak nakoupit produkty v e-shopu AVG

Na internetových stránkách www.avg.com lze zakoupit produkty AVG pro domácnosti i pro firmy. Kliknutím na tlačítko Zakoupit u zvoleného produktu zobrazíte obsah svého košíku a tlačítkem Pokračovat přejdete k vyplnění svých registračních a platebních údajů:

Fakturační adresa

Pokud kupujete AVG pro komerční použití, zatrhněte pole Pro komerční použití klikněte sem, zobrazí se pole Společnost, Daňové identifikační číslo a IČO. Dodavatelem je AVG eCommerce CY Limited, Holandsko.

Jste-li plátcem DPH, zadejte Daňové identifikační číslo, bude účtována cena bez DPH.

Poznámka: Podle článku 196 Směrnice Rady č. 2006/112/ES je za přiznání a úhradu odpovědná osoba, které je služba poskytnuta.

Jste-li neplátcem DPH, nebo pokud dáváte přednost faktuře od české pobočky, kontaktujte obchodní oddělení AVG.

V případě nákupu předplatného AVG Protection, Performance, nebo Ultimate není možné zadat Daňové identifikační číslo a IČO, neboť tyto produkty jsou primárně určeny pro domácnosti.

Podrobnosti o platbě

Možné způsoby úhrady:

  • Platební karta - VISA, Master Card
  • Bankovní převod
  • PayPal

Platba převodem

V případě tuzemského bankovního převodu najdete údaje k platbě na proforma faktuře, kterou Vám po dokončení nákupu zašleme e-mailem. Referenční číslo je v platebním příkazu nutno zadat do pole Zpráva pro příjemce, aby byla platba automaticky spárována (nezadávat do pole Variabilní Symbol). Licenční číslo Vám bude posláno po obdržení platby. Obvyklá doba vyřízení objednávky je 3 až 10 pracovních dní.

Pomohl vám tento článek?