Pomoc dotycząca produktów domowych

Polski

X

Select your language:

Jakie są zasady AVG dotyczące zwrotu kosztów

Twoja pełna satysfakcja jest dla nas ważna

Firma AVG usiłuje wyeliminować wszelkie ryzyko związane z Twoją decyzją zakupu. Zachęcamy do wcześniejszego pobrania próbnej wersji naszego oprogramowania, dostępnej na naszej stronie i ostrożnym decydowaniu o zakupie.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

30-dni, brak jakichkolwiek pytań, gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie odczuwasz satysfakcji z ochrony, jaką oferuje AVG, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od zakupu, aby bez żadnych pytań z naszej strony uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

Zgadza się, dla wszystkich produktów domowych i biznesowych zapewniamy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bez żadnych pytań z naszej strony. Okres wycofania stworzono, aby użytkownik był zadowolony z zakupu oprogramowania AVG i nie ponosił żadnego związanego z nim ryzyka.

Jeśli okres wycofania dobiegnie końca, AVG nie zwróci Ci kosztów zakupu, gdy zmienisz zdanie. Oferujemy jednak 24-godzinną pomoc techniczną i z chęcią rozwiążemy każdy techniczny problem, który napotkasz w naszym oprogramowaniu.

UWAGA: Gwarancja zwrotu pieniędzy nie dotyczy produktów AVG zakupionych w sklepach detalicznych. Każdy sprzedawca ma swoje własne zasady zwrotów pieniędzy i należy w tej sprawie kontaktować się z nim bezpośrednio. Ponadto zasady te nie dotyczą kosztów dostawy i wysyłki dysku instalacyjnego AVG, w przypadku gdy nie ma on żadnych wad. W takich okolicznościach gwarancja dotyczy jedynie kosztu licencji produktów AVG.

W razie braku satysfakcji z produktów AVG i zażądania zwrotu pieniędzy:

Użytkownicy domowi

Odwiedź stronę wsparcia sprzedaży AVG pod adresem http://support.avg.com/support_sales.

Użytkownicy biznesowi
Skontaktuj się z Pomocą techniczną AVG dla firm w celu otrzymania zwrotu kosztów zakupu produktów biznesowych.

Może minąć nawet 30 dni, zanim środki pojawią się na Twoim wyciągu z konta.

Czy artykuł ten okazał się pomocny?

Kontakt