Pomoc dotycząca produktów domowych

Anulowanie subskrypcji za pośrednictwem Konta AVG

Ten artykuł nie dotyczy subskrypcji AVG kupionych za pośrednictwem sklepu Google Play ani sklepu App Store. Aby dowiedzieć się, jak anulować subskrypcję zakupioną za pośrednictwem jednego z tych dostawców, zapoznaj się z poniższym artykułem:

W tym artykule wyjaśniono, jak anulować subskrypcję AVG za pośrednictwem Konta AVG. Jeśli nie masz Konta AVG, musisz je utworzyć, zanim przejdziesz do kroków opisanych poniżej. Odpowiednie instrukcje znajdują się w następującym artykule:

Jeśli nie chcesz tworzyć Konta AVG, możesz anulować subskrypcję AVG, kontaktując się z pomocą techniczną AVG.

Anulowanie subskrypcji przed kolejną datą rozliczenia zapewnia, że opłata za kolejny okres subskrypcji nie zostanie naliczona.

Anulowanie za pośrednictwem Konta AVG

 1. Zaloguj się na konto AVG, korzystając z poniższego linku: Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego Konta AVG, zapoznaj się z następującym artykułem:
 2. Wybierz kafelek Moje subskrypcje.
 3. Znajdź subskrypcję AVG, którą chcesz anulować.

  Jeśli subskrypcja nie jest widoczna na ekranie Moje subskrypcje, zapoznaj się z sekcją Nadal potrzebujesz pomocy? poniżej.
 4. Kliknij opcję Anuluj subskrypcję pod subskrypcją, którą chcesz anulować. Jeśli nie widzisz przycisku Anuluj subskrypcję, zapoznaj się z sekcją Nadal potrzebujesz pomocy? poniżej.
 5. Kliknij przycisk Dalej.
 6. Opcjonalnie napisz, dlaczego anulujesz subskrypcję, a następnie kliknij opcję Kontynuuj.
 7. Przejrzyj szczegółowe informacje dotyczące anulowanej subskrypcji, a następnie kliknij opcję Zamknij.

Twoja subskrypcja została anulowana. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania.

Jeśli masz kilka subskrypcji AVG, musisz wykonać powyższe kroki w przypadku każdej subskrypcji, którą chcesz anulować.

Gdy subskrypcja zostanie anulowana, status zmieni się na Wygasa. Możesz nadal używać swoich płatnych produktów AVG aż do daty wygaśnięcia, która jest widoczna obok pozycji Wygasa. Po tej dacie utracisz dostęp do swoich produktów AVG lub przejdziesz na ich bezpłatną wersję.

Nadal potrzebujesz pomocy?

Jeśli ten artykuł nie pomógł Ci w anulowaniu subskrypcji, zapoznaj się z odpowiednią sekcją poniżej w zależności od problemu:

Nie widzę subskrypcji, którą chcę anulować

Wypróbuj jedno z poniższych rozwiązań:

 • Zarządzanie brakującą subskrypcją: Na Koncie AVG są wyświetlane subskrypcje powiązane z adresem e-mail używanym do logowania się na dane konto. Jeśli nie widzisz subskrypcji, którą chcesz anulować, być może jest powiązana z innym adresem e-mail. Zalecamy utworzenie nowego Konta AVG z tym samym adresem e-mail, który podano podczas zakupu subskrypcji (jest to ten adres e-mail, na który przyszła wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia po dokonaniu zakupu). Odpowiednie instrukcje znajdują się w następującym artykule:
 • Kontakt z pomocą techniczną AVG: Jeśli nadal nie możesz anulować subskrypcji za pośrednictwem Konta AVG, możesz skontaktować się z pomocą techniczną AVG i poprosić o anulowanie subskrypcji. Kliknij poniższy link, aby otworzyć formularz pomocy dotyczącej sprzedaży produktów AVG:

Nie widzę przycisku Anuluj subskrypcję

Jeśli przycisk Anuluj subskrypcję nie jest widoczny poniżej subskrypcji, którą chcesz anulować, zalecamy kontakt z pomocą techniczną AVG w celu uzyskania dalszej pomocy.

Więcej informacji

Więcej informacji dotyczących anulowania subskrypcji AVG zawiera następujący artykuł:

 • Wszystkie płatne produkty konsumenckie AVG
 • Wszystkie obsługiwane systemy operacyjne

Czy ten artykuł był pomocny?

Kontakt