Aktivace předplatného AVG | AVG

Podpora pro domácnosti

Aktivace předplatného AVG

Pokud jste si zakoupili AVG Ultimate (pro více zařízení), AVG Windows Ultimate nebo AVG Mobile Ultimate, v alternativním článku níže najdete informace o tom, co je součástí předplatného, a podrobné pokyny k aktivaci:

Když si koupíte předplatné AVG, po instalaci produktu může být nutná ruční aktivace. Tento článek obsahuje pokyny, jak ručně aktivovat jednotlivé produkty v předplatném AVG.

Pokud si nejste jistí, které produkty jsou ve vašem předplatném AVG zahrnuté nebo v kolika zařízeních můžete předplatné aktivovat, přečtěte si pokyny v části níže:

Ověření údajů o předplatném

AVG nabízí samostatná předplatná, která jsou určená pro jeden produkt na jedné platformě, a předplatná pro více zařízení, která jsou určená pro několik produktů na několika platformách. Chcete-li ověřit, co je součástí vašeho předplatného, podívejte se do e-mailu s potvrzením objednávky nebo na účet AVG.

 • E-mail s potvrzením objednávky:
  1. Otevřete e-mail s potvrzením objednávky z adresy no.reply@avg.com (nebo avg.cs@digitalriver.com v případě starších potvrzovacích e-mailů).
  2. V části Název produktu zkontrolujte počet zařízení, na která se předplatné vztahuje.
  3. V části Začínáme se dozvíte, které produkty jsou v předplatném zahrnuté. Ke každému platnému produktu se zobrazí odkaz ke stažení.
 • Účet AVG:
  1. Na účtu AVG přejděte na obrazovku Předplatná.
  2. V části K dispozici pro zkontrolujte počet zařízení, na která se předplatné vztahuje.
  3. V části Instalace na vaše zařízení se dozvíte, které produkty jsou v předplatném zahrnuté. Ke každému platnému produktu se zobrazí odkaz ke stažení.

Pokud se žádným ze způsobů výše nedozvíte, co vaše předplatné AVG zahrnuje, v článku níže si můžete přečíst, co je součástí jednotlivých předplatných AVG:

Aktivace předplatného

Předplatné AVG aktivujte jedním z níže uvedených postupů:

 • Platný aktivační kód: Předplatné AVG můžete aktivovat zadáním platného aktivačního kódu z e-mailu s potvrzením objednávky.
 • Účet AVG: Většinu předplatných AVG můžete aktivovat přihlášením k Účet AVG e-mailovou adresou, kterou jste použili při nákupu.
Pokud předplatné platí pro několik produktů či zařízení, je třeba aktivovat každý produkt na každém zařízení zvlášť. Pokud nevíte, co je ve vašem předplatném zahrnuto, přečtěte si v tomto článku část Ověření údajů o předplatném.

Pokyny k aktivaci najdete v příslušných částech níže podle platformy:

Předplatné zakoupené přes jinou aplikaci AVG pro Windows nebo přes obchod AVG se na zařízení aktivuje automaticky při nákupu. Nákup jinou cestou může být třeba aktivovat ručně. Podrobné pokyny k aktivaci najdete v příslušném článku níže podle produktu:

Předplatné zakoupené přes jinou aplikaci AVG pro Mac nebo přes obchod AVG se na zařízení aktivuje automaticky při nákupu. Nákup jinou cestou může být třeba aktivovat ručně. Podrobné pokyny k aktivaci najdete v příslušném článku níže podle produktu:

Předplatné zakoupené přes aplikaci AVG pro Android nebo přes Google Play se aktivuje automaticky, když se přihlásíte ke Google Play účtem Google, který jste použili při nákupu. Nákup jinou cestou může být třeba aktivovat ručně. Podrobné pokyny k aktivaci najdete v příslušném článku níže podle produktu:

Předplatné zakoupené přes aplikaci AVG pro iOS nebo přes App Store se aktivuje automaticky, když se přihlásíte k App Storu pomocí Apple ID, které jste použili při nákupu. Nákup jinou cestou může být třeba aktivovat ručně. Podrobné pokyny k aktivaci najdete v příslušném článku níže podle produktu:

Řešení problémů

Pokud budete mít s aktivací zakoupeného předplatného problémy, řiďte se postupem v následujícím článku:

 • Všechny spotřebitelské produkty AVG
 • Všechny podporované operační systémy

Pomohl vám tento článek?