Podpora pro domácnosti

Zrušení předplatného přes účet AVG

Tento článek se netýká předplatných AVG zakoupených přes Obchod Google Play nebo App Store. Chcete-li se dozvědět, jak zrušit předplatné, které jste si zakoupili přes jednu z těchto služeb, přečtěte si následující článek:

Tento článek obsahuje pokyny, jak zrušit předplatné AVG přes účet AVG. Pokud účet AVG ještě nemáte, je nutné si ho nejdřív vytvořit. Teprve poté se můžete řídit postupem níže. Pokyny najdete v následujícím článku:

Pokud si nechcete vytvořit účet AVG, můžete předplatné AVG zrušit kontaktováním podpory AVG.

Když předplatné zrušíte před příštím fakturačním datem, nebude vám naúčtováno nové předplacené období.

Zrušení přes účet AVG

 1. Přes odkaz níže se přihlaste ke svému účtu AVG: Pokud neznáte heslo ke svému účtu AVG, postupujte podle následujícího článku:
 2. Vyberte dlaždici Moje předplatná.
 3. Najděte předplatné AVG, které chcete zrušit.

  Pokud předplatné nevidíte na obrazovce Moje předplatná, podívejte se níže do části Potřebujete poradit?.
 4. Pod předplatným, které chcete zrušit, klikněte na možnost Zrušit předplatné. Pokud nevidíte tlačítko Zrušit předplatné, podívejte se níže do části Potřebujete poradit?.
 5. Klikněte na tlačítko Pokračovat.
 6. Volitelně nám můžete napsat, proč rušíte předplatné. Pak klikněte na možnost Pokračovat.
 7. Zkontrolujte podrobnosti o zrušeném předplatném a klikněte na možnost Zavřít.

Vaše předplatné je zrušeno. Přijde vám e-mail s potvrzením zrušení.

Pokud máte několik předplatných AVG, výše uvedený postup je nutné zopakovat u každého předplatného, které chcete zrušit.

Zrušené předplatné bude mít stav Končí platnost. Předplacené produkty AVG můžete dál používat až do konce aktuálního předplaceného období, který je uvedený u Platí do. Od tohoto data už produkty AVG, které máte předplacené, nebudete moci používat, případně se tyto produkty přepnou na bezplatnou verzi.

Potřebujete poradit?

Pokud se vám podle postupu v tomto článku nepovedlo předplatné zrušit, řiďte se pokyny v příslušné části níže:

Nevidím předplatné, které chci zrušit

Vyzkoušejte jedno z následujících možných řešení:

 • Správa chybějícího předplatného: Na účtu AVG se vám zobrazí předplatná AVG, která jsou připojená k e-mailové adrese, jíž se přihlašujete k danému účtu. Pokud nevidíte předplatné, které chcete zrušit, možná je připojené k jiné e-mailové adrese. Doporučujeme, abyste si vytvořili účet AVG se stejnou e-mailovou adresu, kterou jste zadali při nákupu (a na kterou jste následně obdrželi e-mail s potvrzením objednávky). Pokyny najdete v následujícím článku:
 • Kontaktování podpory AVG: Pokud se vám stále nedaří zrušit předplatné přes účet AVG, můžete o jeho zrušení požádat podporu AVG. Kliknutím na odkaz níže otevřete formulář obchodní podpory AVG:

Nevidím tlačítko Zrušit předplatné

Pokud u předplatného, které chcete zrušit, nevidíte tlačítko Zrušit předplatné, doporučujeme požádat o pomoc podporu AVG.

Další informace

Další informace o zrušení předplatného AVG najdete v následujícím článku:

 • Všechny placené spotřebitelské produkty AVG
 • Všechny podporované operační systémy

Pomohl vám tento článek?

Kontakty